O NAS

1097716_561039080600028_1995911588_o1479

 

JANEK – Wokal, Prowadzenie, Instrumenty klawiszowe, gitara oraz akordeon.

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w szkole muzycznej im. J.I. Paderewskiego w Głubczycach w klasie akordeonu. Tam zaliczył także naukę gry na pianinie, wiolonczeli oraz na fagocie. Swoją karierę muzyczną kontynuował m.in. w takich zespołach jak Młode Lwy, Millenium czy Kolektyw uczestnicząc w wielu ciekawych projektach obejmujących różne gatunki muzyczne. W ostatnich latach skupił się głównie na muzyce rozrywkowej zapewniając profesjonalną oprawę muzyczną imprez okolicznościowych zarówno w charakterze muzyka jak i DJ’a.

avocadoband9

MACIEK - Wokal, gitara elektryczna i akustyczna. 

Zawiązany z muzyką od najmłodszych lat, jednakże kiedy usłyszał pierwszy raz Joe Satrianiego już nic nigdy nie było takie same. Rozpoczął namiętnie uczęszczać na różnego rodzaju warsztaty gitarowe, na których poszerzył wiedzę teoretyczną pod okiem takich znakomitości jak Leszek Cichoński, Marek Raduli, Krzysztof Misiak, czy Artur Lesicki. W kolejnych latach współpracował z licznymi zespołami m.in. muzykę blues-rockową. Potem zaczął grywać w klubach muzycznych w Niemczech covery jako członek akustycznego duo unplugged. Po powrocie do Polski w 2005 został gitarzystą wrocławskiego zespołu Birma – Heavy Rock Band, The Strażmiejska, w którym wykonuję repertuar znanego brytyjskiego zespołu The Police oraz oczywiście Avocadoband.

 

DSC_0587avocadoband05

IGA- Wokal, skrzypce oraz gitara. Niezwykle energiczna wokalistka z wieloletnim doświadczeniem oraz jedyna kobieta w zespole. Gra także na gitarze oraz skrzypcach. Absolwentka Szkoły Muzycznej w klasie skrzypiec. W swoim dorobku może pochwalić się czołowymi miejscami na wielu festiwalach oraz przeglądach chórów.

Zapraszamy – Zespół od zadań specjalnych ;)

Maciek-i-Ja-Avocadoband